הסיפור של R48 מתחיל בשנות ה-30 של תל אביב, עת הגיעו לישראל אדריכלים אירופאים ויישמו בה את מומחיותם בסגנון הבינלאומי האוונגרדי, בהם מבנה הבאוהאוס הנוכחי.

AN+ אדריכלים

משרד האדריכלות התל אביבי של נתנאל אלפסי ואביטל גורארי, קיבל לידיו את בניין הבאוהאוס לשימור, אשר נותק מן הקרקע ליצירת קומת רחוב ציבורית, פתוחה ומחוברת לשדרה. אל חלקו המערבי הוצמד אגף זכוכית חדש אשר חושף את הרבדים ההיסטוריים במתחם. שני האגפים משלימים זה את זה בהרמוניה קסומה ויוצרים מראה יוצא דופן של חדש פוגש ישן. פרויקט רוטשילד 48 מדגים את האדריכלות התל אביבית העכשווית המחבקת את העבר תוך בחינת אפשרויות וצורות חדשות.

סטודיו LIAIGRE / עיצוב פנים

החללים הפנימיים במלון עוצבו על-ידי סטודיו LIAIGRE הצרפתי, בקו נקי עם הרבה שימוש בגוונים בהירים, המשרים תחושה שקטה ונינוחה, תוך ניצול מקסימלי של האור הטבעי הנשקף מכל עבר. 11 סוויטות מרווחות ומרשימות, מעניקות לשוהים בהן תחושה של בית פרטי, בעיצוב מוקפד ועל-זמני.

פיט אודולף – אדריכלות נוף

הצמחייה במקום עוצבה ונשתלה על-ידי אדריכל הנוף פיט אודולף, מהחשובים והמפורסמים בתחומו בעולם. בין הפרויקטים הרבים שלו, נמצא גם ה-High Line Garden בניו יורק. אודולף עיצב את גינת הכניסה שהיא גם חצר המסעדה (בה ייהנו האורחים מארוחת הבוקר), עם צמחייה טבעית שופעת וכן צמחייה ירוקה סביב אזור הבריכה על הגג. אודולף ידוע כבעל גישה נטורליסטית לגינון, כך שמתקבלת צמחייה שאינה גונבת את הפוקוס, אלא משרה הרמוניה ואווירה ייחודית.

צפה